Promiennik podczerwieni sufitowy 250 W THERMOCASSETTE Bilux A250

Cena: 504,00 zł 504.00
quantity kg
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.5
Producent: BILUX
Kod produktu: A267-8321B

Opis

Promiennik podczerwieni sufitowy 250 W THERMOCASSETTE Bilux A250 to niewielki promiennik kasetowy, najlepszy do ogrzewania punkowego i strefowego w instytucjach, w branży hotelarskiej, restauracyjnej, a także w niewielkich pomieszczeniach użytkowych, np. w łazienkach.

Promiennik podczerwieni sufitowy 250 W THERMOCASSETTE Bilux A250 należy instalować na wysokości nieprzekraczającej 3 metrów, równolegle do podłoża. To niewidoczny promiennik podczerwieni zaprojektowany z myślą o montażu na podwieszanym suficie. Promienniki z serii A mogą być również lokalizowane na zewnątrz, jako ogrzewanie ogródków, altanek czy balkonów.

Promiennik podczerwieni sufitowy 250 W THERMOCASSETTE Bilux A250 podobnie jak pozostałe promienniki Bilux posiada certyfikat UE oraz certyfikat SES, które potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania. Promiennik nie emituje szkodliwych substancji, nie grozi zapłonem, nie wysusza powietrza.

Ponadto jest to doskonała inwestycja, ponieważ promiennik podczerwieni pozwala zyskać oszczędności na poziomie około 40 %. Zaleca się dodatkowo stosowanie termostatu i regulacja temperatury, co pozwala na stałą kontrolę wydatków! Promiennik podczerwieni sufitowy 250 W THERMOCASSETTE Bilux A250 pochłania tylko 250 W mocy, a zarazem działa jak promiennik o mocy 500 W. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii długofalowej promiennik zapewnia równomierne temperatury.

Promienniki podczerwieni marki Bilux to produkty nowej generacji, wykonane z jakościowych materiałów, objęte gwarancją. W przypadku wyboru jednego z modeli Bilux oferujemy wykonanie darmowego projektu, jak również instalację w Polsce i Europie.

 

Opinie o produkcie (1)

28 listopada 2019

Kompaktowy ogrzewacz, a efekty naprawdę dobre. Godny polecenia!

-------------------------------------------------------------------------------

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl