Promiennik podczerwieni - ciepła IR-A 1200W IP65 FIORE BLACK 766N MO-EL

Cena: 739,00 zł 739.00
ilość kg

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: MO-EL
Kod produktu: FIORE BLACK 766N MO-EL

Opis

Promiennik ciepła Fiore Black 766N jest modelem podobnym do modelu Fiore 767N, przy czym posiada mniejszą moc (1200W). Urządzenie jest skuteczne oraz niezwykle eleganckie (zostało wzbogacone kolorem czarnym).

EFEKTYWNE, SZYBKIE, CZYSTE OGRZEWANIE

Jak w przypadku wszystkich promienników firmy MO-EL, Fiore funkcjonuje bez gazu. Podczerwień o krótkim zasięgu emitowana przez urządzenie dochodzi natychmiastowo tylko tam, gdzie jej zastosowanie jest konieczne, ogrzewając dane miejsce (ludzkie ciało, ścianę, określoną powierzchnię), a nie powietrze. Fiore można używać na otwartej przestrzeni w miejscach publicznych jak i w użytku prywatnym, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i skutecznego ogrzewania.

Sugerowane zastosowanie:
- Otwarte przestrzenie w miejscach publicznych i prywatnych: Bary, Restauracje, Kawiarnie, Patia, Werandy, Tarasy, Balkony, Altany, Obszary Budowy, Miejsca Wydarzeń Sportowych,  Kąpieliska,
- Użytek wewnętrzny: - Fabryki, Zakłady, Pokoje, Działki

Promiennik podczerwieni Fiore 766N jest modelem analogicznym do promiennika Fiore 767N jednakże o słabszej mocy. Urządzenie posiada bardzo dobre parametry cieplne i daje natychmiastowy efekt - już w kilka sekund po włączeniu. Wyposażony jest w lampę podczerwieni kwarcową z włóknem wolframowym o mocy 1200W, której żywotność wynosi ponad 5000h. Brak szyby ochronnej zapewnia  efektywność większą o 15%. Widmo emisyjne IR-A świetlówki zapewnia komfort cieplny na obszarze od 4 do 6 m2. Ten rodzaj promiennika jest wyposażony w kabel, zatem może być podłączony pod zwykłe gniazdko.

Urządzenie to jest idealne do użytku wewnętrznego, do pomieszczeń częściowo otwartych, jak i do otwartej przestrzeni, posiada bowiem stopień ochrony przed wodą, kurzem i pyłem IP65 (może być polewane wodą). Zaleca się montaż promiennika w odległości nie mniejszej niż 2,5 m od ziemi. FIORE 766N posiada certyfikat międzynarodowego instytutu IMQ we Włoszech oraz jest urządzeniem opatentowanym przez Mo-el.

Ten rodzaj promiennika ciepła może być zamontowany na trzy sposoby:

1) na łańcuch znajdujący się w zestawie,

2) za pomocą mocowania do ściany (art. 768 MN) oraz

3) na statywie za pomocą mocowania (art. 2473 + art. 768 PN) - zdjęcia powyżej.

Dane techniczne:

- Rozmiary w mm - 712x112x83 mm
- Waga - 0,95 kg
- Zasilanie - 230-50-60 Hz
- Całkowity pobór mocy - 1200W
- Pole działania w m2 - 4-6 m2
- Stopień ochrony - IP65
- Klasa izolacji - I
- Świetlówka - Podczerwień kwarcowa z włóknem wolframowym
- Żywotność świetlówki - 5000h
- Kabel - H05RN-F
- Miejsce produkcji - WŁOCHY
- Widmo emisyjne - IR-A
- W Zestawie - Kabel oraz włącznik

Opinie o produkcie (0)

-------------------------------------------------------------------------------

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl