Szanowni Państwo,
Informujemy o przewie świątecznej w dniach od 19.12. do 31.12. W tym czasie sklep będzie nieczynny.
Wszystkie zamówienia złożone i opłacone w tym terminie będą realizowane dopiero od 02.01.2020 roku.
Ponadto prosimy o kontakt mailowy w sprawie zapytań dotyczących asortymentu bądź zgłoszeń odnośnie zrealizowanych czy złożonych zamówień.
Dołożymy wszelkich starań, aby sukcesywnie udzielić Państwu pomocnych informacji.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, spokoju, szczęścia i pomyślności.

Masz pytanie? tel: (71) 757 58 30 e-mail: sklep@sarmata.pl
O firmie

Aby w Twoim domu mogło zagościć ciepło, niezbędne jest stworzenie odpowiedniej infrastruktury. Ogrzej.pl dostarcza systemy grzewcze najwyższej klasy. Od piwnicy aż po dach – w naszym  bogatym asortymencie odnajdziesz wszystkie urządzenia grzewcze, jak kotły, piece czy grzejniki oraz pozostałe elementy i akcesoria. Ogrzej.pl kompleksowo zadba o ogrzewanie w każdym pomieszczeniu, bez względu na uwarunkowania techniczne.

Grzejniki - Technologia i styl

Stawiamy na niezawodne i sprawdzone rozwiązania, kładąc nacisk na nowe technologie. Odnajdziesz u nas systemy grzewcze opracowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki. Zajmujemy się dystrybucją elektrycznych promienników na podczerwień. Ciepło płynące z tych urządzeń dostarczane jest do niższych partii pomieszczeń, w związku z czym dociera dokładne tam, gdzie przebywają domownicy. Jeżeli poszukujesz energooszczędnej i wydajnej techniki grzewczej, z pewnością będzie to opcja godna rozważenia.

Ogrzewanie domu można zapewnić w różny sposób. Rozwiązania dostępne na rynku pozwalają dobrać odpowiednią technikę grzewczą do konkretnego typu budynku. Szeroki asortyment umożliwia swobodne dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Sklep internetowy Ogrzej.pl oferuje kominki i grzejniki, które nie tylko ocieplają wnętrze, ale również zapewniają estetyczny wygląd. Proponujemy centralne ogrzewanie, które doskonale komponuje się z wnętrzem.

Technika grzewcza do wszystkich rodzajów pomieszczeń

Nowoczesne systemy grzewcze to niezawodna technologia i atrakcyjny design. Nieustanny, dynamiczny rozwój rynku sprawia, że każde pomieszczenie posiada dedykowane urządzenie grzewcze. W naszym sklepie odnajdziesz funkcjonalne grzejniki przeznaczone do salonu, łazienki czy pomieszczeń gospodarczych. Każdy o unikalnej konstrukcji, aby zapewnić jak najlepszą efektywność urządzeń.

Ogrzej swoją firmę

Dobrze wiemy, że w firmowych pomieszczeniach spędzamy mnóstwo czasu, sami tego doświadczamy na co dzień. Tu również istotne jest ciepło i stworzenie przytulnej, domowej atmosfery. Ogrzej.pl dokłada wszelkich starań, aby w pełni zaspokoić potrzeby pracowników i właścicieli pomieszczeń biurowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania ocieplające wnętrza firm, lokali usługowych, restauracji czy kawiarenek. Do łazienek proponujemy firmom nie tylko praktyczne grzejniki, ale również elektryczne suszarki. To zdecydowanie tańsze i bardziej ekologiczne rozwiązanie, niż papierowe ręczniki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl