Grzejnik elektryczny EWH 2000 2kW WARMTEC

Cena: 189,00 zł 189.00
quantity kg
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.08334
Producent: Warmtec
Kod produktu: EWH 2000

Opis

Grzejnik elektryczny WARMTEC EWH 2000

Grzejnik elektryczny EWH-2000W to nowoczesne rozwiązanie grzewcze frmy WARMTEC, znanego producenta nowoczesnych urządzeń grzewczych. Ten konkretny model to nowoczesne, przenośne urządzenie grzewcze, które jest przykładem znakomitego połączenia wysokiej wydajności i ekonomicznej ceny. Grzejnik elektryczny EWH-2000W to urządzeni, z pomocą którego można ogrzać zarówno pomieszczenia wykorzystywane mieszkanie, jak i o charakterze biurowym.
 
Grzejnik EWH wyposażony został w grzałkę grzebieniową, poza tym posiada termostat, z pomocą którego można bez problemu ustawić pożądaną temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu, zakres temperatury mieści się w przedziale +8°C do +35°C. Ten modem grzejnika WARMTEC można ławo przestawić także i w tryb pracy antyzamarzaniowej - wtedy grzejnik nagrzewa pomieszczenie do temperatury +8°C.

Grzejnik elektryczny WARMTEC EWH 2000 to kompaktowy model o wymiarach 42 cm / 69 cm / 19 cm i wadze zaledwie 5,5 kg. Urządzenie jest lekkie, zatem jego przenoszenie nie będzie dla nikogo problemem. Warto podkreślić, że urządzenie wyposażone zostało w wentylator (tryb 2000W Turbo), który zwiększa efektywnie cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, które chcemy ogrzać. W praktyce oznacza to, że ciepło rozchodzi się szybciej.
 
Model ten ma wiele zalet. Najważniejsze atuty grzejnika WARMTEC EWH 2000:
- urządzenie posiada termostat, z pomocą którego możliwa jest płynna regulacja;
- możliwa jest regulacja mocy grzewczej 1000W / 2000W / 2000W Turbo;
- grzejnik posiada wytrzymałą obudowę ze stali;
- WARMTEC EWH 2000 wyposażono także w nowoczesne systemy zabezpieczające przed przegrzaniem;
- grzejnik posiada także lampkę kontrolną.

Ten model nadaje się z powodzeniem do ogrzewania pomieszczeń wykorzystywanych zarówno prywatnie, jak i komercyjnie. Grzejnik jest łatwy w użyciu, prezentuje się bardzo dobrze. W zestawie znajdują się nóżki montażowe, jak również przewody z wtyczką. Urządzenie jest jak najbardziej gotowe do użytku zaraz po jego zakupie. Ze względu na fakt, że chodzi i grzejnik mobilny, nie musimy przejmować się jego ewentualną instalacją.

Dane techniczne:

- rodzaj     standardowy
- typ     przenośny
- moc grzewcza     2 kW
- zasilanie     ~230V/50Hz
- wbudowany timer     nie
- wbudowany termostat     tak
- stopień ochrony     IP20
- wymiary (szer./wys./gł.)     69 x 42 x 19 cm
- waga     5,5 kg
- gwarancja     24 miesiące
- dodatkowe informacje     długość przewodu zasilającego 150 cm
- Marka     Warmtec

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl