Grzejnik elektryczny EWE 1000 W Warmtec

Cena: 449,00 zł 449.00
ilość kg

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: Warmtec
Kod produktu: EWE-1000

Opis

Grzejnik elektryczny EWE-1000 marki Warmtec to urządzenie, które działa dokładnie tak, jak sobie to wymarzą domownicy! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu aż czterech trybów pracy: tryb antyzamarzaniowy, komfortowy, ekonomiczny oraz trybu programowania. Ponadto grzejnik elektryczny EWE-1000 to model energooszczędny. Moc grzewcza dostosowuje się bowiem do warunków panujących w pomieszczeniu.

Elektroniczny termostat pozwala na ustawienie temperatury od 7 °C do 28 °C. Tryb antyzamarzaniowy jest niezwykle pomocny, gdy urządzenie ma być wykorzystane w budynkach wychłodzonych. Mimo niesprzyjających warunków, grzejnik doprowadza powietrze w pomieszczeniu do temperatury około 7 °C. Tryb komfortowy to podstawowy program. W tym czasie urządzenie pracuje w celu osiągnięcia dokładnej temperatury, ustalonej przez użytkowników.

Tryb ekonomiczny pozwala na uzyskanie temperatury optymalnej, niższej o kilka stopni niż ta ustalona. To połączenie komfortu i oszczędności! Szczególnie przydatny jest opcja programowania tygodniowego. Dzięki tej opcji można połączyć ze sobą tryb komfortowy i ekonomiczny, co w przypadku większości grzejników jest niemożliwe. W ramach tego trybu dostępne jest aż 5 dodatkowych programów, które różnią się liczbą godzin trwania trybu ekonomicznego i komfortowego.

W dodatku grzejnik elektryczny EWE-1000 to urządzenie funkcjonalne i bezpieczne. W przypadku nagłej awarii prądu, dane pozostają zapisane w pamięci urządzenia. Niskotemperaturowa grzałka zapobiega spalaniu kurzu i tym samym nie powstają nieprzyjemne zapachy czy dźwięki. Poziom ochrony IP24 jest gwarancją bezpiecznego użytkowania także w łazience. Ponadto urządzenie jest wyposażone w czujnik otwartego okna! Jeśli temperatura w pomieszczeniu znacznie spadnie, grzejnik rozpocznie pracę w trybie antyzamarzaniowym. Nie trzeba też obawiać się o przegrzanie grzejnika. W takiej sytuacji zadziała automatyczny wyłącznik.

Grzejnik elektryczny EWE-1000 o mocy 1000 W to model ścienny. Zapewnione są elementy montażowe, dzięki którym zamocowanie urządzenia jest bezproblemowe. Opcjonalnie można wyposażyć grzejnik także w podpórki stojące lub kółka. Ten nowoczesny grzejnik marki Warmtec to urządzenie, które spełnia wszelkie oczekiwania!

Grzejnik konwektorowy EWE o mocy 1000 W to energooszczędne, nowoczesne urządzenie najwyższej klasy. Ten naścienny grzejnik marki Warmtec o standardowych wymiarach, doskonale spełnia swoja rolę w każdym pomieszczeniu - biurowym lub mieszkalnym.
 
Główne zalety tego urządzenia to:

- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- możliwość regulacji temperatury w sposób elektroniczny (ze sterownikiem tygodniowym)
- zabezpieczenie antyzamarzaniowe
- posiada funkcję wykrywania otwartego okna
- zestaw montażowy znajdujący się w komplecie
- możliwość ustawienia 4 trybów pracy: ekonomiczny, komfortowy, programowalny, antyzamarzaniowy
- lekka i kompaktowa konstrukcja

Grzejnik konwektorowy EWE 1000 jest bardzo wygodny w obsłudze, nie emituje hałasu i estetycznie się prezentuje. To urządzenie nie tylko ogrzewa, ale zapewnia wygodę i generuje oszczędności. Firma Warmtec bez wątpienia po raz kolejny stanęła na wysokości zadania.

Dane techniczne:

- Zasilanie: 230 V, 50 Hz
- rodzaj: standardowy
- typ: ścienny
- kolor: biały
- wbudowany timer: nie
-wbudowany termostat: tak
- stopień ochrony: IP24
- sterowanie Wi-Fi: nie
- gwarancja: 24 miesiące, 5 lat gwarancji na grzałkę
- Moc: 1000W
- Wymiary (szer. x wys. x gł): 53 x 45 x 12 cm     
- Waga: 4,1 kg     
- Wydajność (słabe / średnie / dobre ocieplenie m2): 7 / 10 / 14

Opinie o produkcie (2)

27 września 2019

Grzejnik, który faktycznie działa!

29 września 2019

Super grzejnik, sprawdza się świetnie! Długo szukałam takiego modelu.

-------------------------------------------------------------------------------

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl